Wysokowydajne
źródła ciepła

Każdy dom, firma, placówka oświatowa, placówka służby zdrowia czy inny obiekt użyteczności publicznej potrzebuje odpowiedniego ogrzewania, zwłaszcza w chłodnych miesiącach jesiennych lub zimowych. Aby temu zaradzić, warto wyposażyć budynek w kotły gazowe i olejowe.

Poznaj nasze kreatywne możliwości instalacji i wyboru kotłów gazowych i olejowych. Zachwyć się ich pięknym wyglądem, spokojną pracą i skromnymi, kompaktowymi wymiarami. Instalując jedno urządzenie gazowe, można zapewnić szybkie i efektywne ogrzewanie wody oraz ogrzewanie nieruchomości! Układ kotłów gazowych pozwala również na dalszą rozbudowę.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Kotły gazowe

Ponieważ tak naprawdę nie przechowujemy ani nie przemieszczamy paliwa, używanie gazu z sieci do ogrzewania jest niezwykle wygodne. Podobnie jak w przypadku pobierania prądu z sieci w zależności od potrzeb, martwimy się jedynie o opłacenie rachunków.

W przeciwieństwie do typów na paliwo stałe, kotły zasilane gazem są niezwykle przystępne cenowo i wymagają niewielkiej konserwacji. Kocioł gazowy oprócz mieszkania może ogrzewać wodę. Taki piec to praktyczny, funkcjonalny, a co więcej niedrogi wybór. Dlatego zrozumiałe jest, dlaczego większość osób, które mają możliwość wykorzystania tego paliwa z sieci, decyduje się na tego rodzaju sprzęt.

KONTROLA I JAKOŚĆ

Kotły olejowe

Oferowane przez nas kotły olejowe nowej generacji wykorzystują zjawisko kondensacji. Kotły te kondensują parę wodną, która uwalnia swoją energię cieplną, podczas gdy gazy spalinowe są schładzane do niskiej temperatury. Innymi słowy, ciepło ze spalin jest przechwytywane i wykorzystywane do ogrzewania wody w instalacji, a nie ucieka przez komin.

Kotły olejowe, w porównaniu do kotłów konwencjonalnych, wyróżniają się dużą sprawnością, przekraczającą niekiedy 100 procent. Jest to spora oszczędność kosztów energii dla użytkownika, który wcześniej korzystał z tradycyjnego podgrzewacza olejowego.

ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Pompy ciepła firmy OCHSNER znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Na podstawie analizy różnych czynników, w tym charakteru budynku, jego konstrukcji i lokalizacji oraz liczby przeprowadzanych w nim cykli ogrzewania i/lub chłodzenia, wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Odpowiednie dobranie systemu grzewczego jest kluczem do jego efektywności. Dowiedz się więcej i odkryj dla siebie nowe możliwości.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości