POZNAJ SERIĘ HAWK

Najcichsza pompa
na świecie

W szwajcarskim centrum testowania pomp ciepła Buchs niezwykle wydajna pompa OCHSNER AIR HAWK jest najcichszą pompą ciepła powietrze/woda, jaka kiedykolwiek została przetestowana. Nawet w trybie normalnym poziom hałasu nie przekracza 45 dB(A), co odpowiada poziomowi hałasu w spokojnym domu. Dzięki temu pompa OCHSNER AIR HAWK jest wschodzącą gwiazdą w nowych projektach budowlanych w gęsto zaludnionych regionach.

Typoszereg

Zobacz dostępne modele

Sprawdź

Tryb aktywnego chłodzenia

Opcja dostępna po adaptacji

Sterownik OTS

Zdalne zarządzanie

Zdalny nadzór serwisu

Szybka diagnoza i naprawa

Dopasuj swój model

Krótka charakterystyka

Sprawdź

Pompa ciepła OCHSNER AIR HAWK 208 jest całkowicie modulowana i na bieżąco dostosowuje swoją moc do zapotrzebowania na ciepło. Oznacza to, że w sezonie zimowym pompa ciepła będzie pracować praktycznie bez przerwy, z minimalną liczbą cykli przełączania. Dzięki zastosowaniu sprężarki o bardzo wysokiej jakości, przeznaczonej do długich okresów pracy, wydłuża się okres eksploatacji pompy ciepła. Nie jest wymagany zbiornik buforowy ogrzewania.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Elastyczne rozwiązania

Seria urządzenia Wydajność Temperatura zasilania EEI
AIR HAWK 208 4-8kW 65 A+++
AIR HAWK 518 8-14kW 65 A+++

Pompy ciepła serii Hawk występują w wielu wariantach, odpowiednich do rozmaitych zastosowań, dlatego każdy model serii ma swój optymalny zakres pracy, a ich parametry zostały starannie dobrane do konkretnych potrzeb. W praktyce więc możemy wybrać urządzenie, które będzie w stanie w pełni wykorzystać potencjał instalacji, a jednocześnie będzie pracowało optymalnie i gwarantowało najwyższą wydajność. Wieloletnie doświadczenie, kunszt inżynieryjny i nowoczesna konstrukcja parownika powodują, że urządzenia serii Air są gwarancją jakości i niezawodności.

ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Pompy ciepła firmy OCHSNER znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Na podstawie analizy różnych czynników, w tym charakteru budynku, jego konstrukcji i lokalizacji oraz liczby przeprowadzanych w nim cykli ogrzewania i/lub chłodzenia, wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Odpowiednie dobranie systemu grzewczego jest kluczem do jego efektywności. Dowiedz się więcej i odkryj dla siebie nowe możliwości.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości