POZNAJ SERIĘ AIR

Bardzo cicha praca
jednostki zewnętrznej

Linia poziomych urządzeń typu split firmy OCHSNER AIR to najlepszy wybór, jeśli chodzi o najwyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej, emisji hałasu i niezawodności działania. Osiągają one temperatury zasilania do 65°C i są bardzo efektywne w połączeniu z grzejnikami. Tysiące referencji producenckich pokazuje, jak urządzenia te zostały wykorzystane w renowacjach, systemach biwalentnych i nowym budownictwie.

Typoszereg

Zobacz dostępne modele

Sprawdź

Innowacyjna forma parownika

Więcej bezpieczeństwa, mniej hałasu

Dopasuj swój model

Krótka charakterystyka

Sprawdź

W urządzeniach typu split serii OCHSNER AIR powietrzny wymiennik ciepła jest umieszczony poziomo. Najlepsza konstrukcja parownika, z dużą powierzchnią wymiany ciepła i wolnoobrotowymi wentylatorami, zapewnia wyższą efektywność energetyczną. Wysokowydajny poziomy parownik typu split pobiera ciepło z powietrza zewnętrznego, a zoptymalizowany, automatyczny system odszraniania, gdy jest to potrzebne, utrzymuje parownik w czystości, zużywając przy tym najmniejszą możliwą ilość energii.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Elastyczne rozwiązania

Seria urządzenia Wydajność Temperatura zasilania EEI
AIR 11 7-12kW 65 A++
AIR 18 11-18kW 65 A+++
AIR 23 17-22kW 65 A++
AIR 29 22-28kW 65 A+
AIR 41 28-41kW 65 A++
AIR 85 50-78kW 65 A++

Pompy ciepła serii Air występują w wielu wariantach, odpowiednich do rozmaitych zastosowań, dlatego każdy model serii ma swój optymalny zakres pracy, a ich parametry zostały starannie dobrane do konkretnych potrzeb. W praktyce więc możemy wybrać urządzenie, które będzie w stanie w pełni wykorzystać potencjał instalacji, a jednocześnie będzie pracowało optymalnie i gwarantowało najwyższą wydajność. Wieloletnie doświadczenie, kunszt inżynieryjny i nowoczesna konstrukcja parownika powodują, że urządzenia serii Air są gwarancją jakości i niezawodności.

ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Pompy ciepła firmy OCHSNER znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Na podstawie analizy różnych czynników, w tym charakteru budynku, jego konstrukcji i lokalizacji oraz liczby przeprowadzanych w nim cykli ogrzewania i/lub chłodzenia, wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Odpowiednie dobranie systemu grzewczego jest kluczem do jego efektywności. Dowiedz się więcej i odkryj dla siebie nowe możliwości.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości