POZNAJ SERIĘ AQUA

Niezawodna i odporna
na zanieczyszczenia

Gruntowe pompy ciepła solanka-woda OCHSNER pozwalają na wszystkie sposoby wykorzystać niewyczerpane źródło ciepła, jakim jest grunt, z bardzo wysoką efektywnością do ogrzewania i produkcji CWU. Niektóre modele mogą działać również w trybie chłodzenia aktywnego i pasywnego. Urządzenia solanka-woda Ochsner czerpią ciepło z gruntu na trzy sposoby: ułożonymi poziomo w ziemi kolektorami płaskimi, kolektorami spiralnymi lub pionowo umieszczonymi sondami gruntowymi.

Typoszereg

Zobacz dostępne modele

Sprawdź

Innowacyjny wymiennik

Gwarancja niezawdoności

Dopasuj swój model

Krótka charakterystyka

Sprawdź

W kolektorach SYSTEMU TERRA BRINE firmy OCHSNER jako nośnik ciepła płynie mieszanina wody i płynu niezamarzającego, która odbiera ciepło i przekazuje je do pompy ciepła. W tym celu firma OCHSNER stawia na energooszczędne pompy obiegowe o wysokiej sprawności. Odpowiednio duże parowniki gwarantują minimalne straty na transferze czynnika chłodniczego. Aby zagwarantować trwałość i długi okres eksploatacji, standardowo stosuje się płytowe wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Elastyczne rozwiązania

Seria urządzenia Wydajność Temperatura zasilania EEI
AQUA 11 7-10kW 65 A+++
AQUA 14 10-12kW 65 A+++
AQUA 17 12-17kW 65 A+++
AQUA 22 17-22kW 65 A+++
AQUA 36 28-36kW 65 A+++
AQUA 54 46-54kW 65 A+++
AQUA 97 84-99kW 65 A+++

Pompy ciepła serii Aqua występują w wielu wariantach, odpowiednich do rozmaitych zastosowań, dlatego każdy model serii ma swój optymalny zakres pracy, a ich parametry zostały starannie dobrane do konkretnych potrzeb. W praktyce więc możemy wybrać urządzenie, które będzie w stanie w pełni wykorzystać potencjał instalacji, a jednocześnie będzie pracowało optymalnie i gwarantowało najwyższą wydajność. Wieloletnie doświadczenie, kunszt inżynieryjny i nowoczesna konstrukcja parownika powodują, że urządzenia serii Aqua są gwarancją jakości i niezawodności.

ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Gruntowe pompy ciepła firmy OCHSNER od dziesięcioleci sprawdzają się w pozyskiwaniu ciepła z ziemi do przyjaznego dla środowiska i efektywnego ogrzewania budynków. Ponieważ to źródło energii charakteryzuje się bardzo niewielkimi zmianami temperatury w ciągu roku, gruntowe pompy ciepła firmy OCHSNER stale uzyskują doskonałe parametry pracy.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości