SERIA ALBATROS

Urządzenie
które zachwyca

Niezwykłe jest to, że przy użyciu powietrza jako źródła ciepła można teraz osiągnąć temperaturę zasilania do 82°C. Nawet przy temperaturze zewnętrznej -20°C nadal można osiągnąć temperaturę 72°C. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu nowych sprężarek i wysoko rozwiniętej technologii systemów pomp ciepła. Te systemy grzewcze są sterowane pogodowo lub mogą pracować z ogrzewaniem lub chłodzeniem. Dostępny jest tryb ogrzewania oraz tryb chłodzenia. Jako czynnik chłodniczy stosowany jest przyszłościowy R1234yf o współczynniku GWP (Global Warming Potential) wynoszącym zaledwie cztery.

10 wentylatorów

Duża powierzchnia wymiany

Moc do 460kW

Kolos wśród pomp

Kultura pracy

Dwustopniowa sprężarka

Sterowanie odszranianiem za pomocą gorącego gazu i odwrócenia obiegu chłodzenia jest zorientowane na zapotrzebowanie z wysoką wydajnością i niezawodnością. Dziesięć wysokowydajnych wentylatorów ma łączną wydajność 150 000 m3 na godzinę przepływu objętościowego i są również wyposażone w specjalną elektroniczną regulację zależną od zapotrzebowania. Odwracalny obieg chłodniczy jest wyposażony w odpowiedni układ chłodzenia oleju w celu osiągnięcia określonych parametrów eksploatacyjnych. Tryb cichy umożliwia uwzględnienie specyfikacji emisji dźwięku.

albatros_Wireframe-removebg-preview
JEDYNE TAKIE URZĄDZENIE

Zobacz więcej

Sterowanie odszranianiem za pomocą gorącego gazu i odwrócenia obiegu chłodzenia jest zorientowane na zapotrzebowanie z wysoką wydajnością i niezawodnością. 

Dziesięć wysokowydajnych wentylatorów ma łączną wydajność 150 000 m3 na godzinę przepływu objętościowego i są również wyposażone w specjalną elektroniczną regulację zależną od zapotrzebowania. Odwracalny obieg chłodniczy jest wyposażony w odpowiedni układ chłodzenia oleju w celu osiągnięcia określonych parametrów eksploatacyjnych. Tryb cichy umożliwia uwzględnienie specyfikacji emisji dźwięku.

ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Pompy ciepła firmy OCHSNER znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Na podstawie analizy różnych czynników, w tym charakteru budynku, jego konstrukcji i lokalizacji oraz liczby przeprowadzanych w nim cykli ogrzewania i/lub chłodzenia, wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Odpowiednie dobranie systemu grzewczego jest kluczem do jego efektywności. Dowiedz się więcej i odkryj dla siebie nowe możliwości.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości