POZNAJ SERIĘ FALCON

Duża moc
kompaktowe wymiary

W trybie pracy z samą pompą ciepła urządzenie OCHSNER AIR FALCON wytwarza temperaturę zasilania do 60°C, dzięki czemu nadaje się nie tylko do zasilania systemów ogrzewania powierzchniowego. Sprężarka jednostki zewnętrznej o mocy zależnej od wydajności gwarantuje pokrycie aktualnego zapotrzebowania na ciepło. Współczynnik GWP (potencjał tworzenia efektu cieplarnianego) czynnika chłodniczego R32 w znacznym stopniu mieści się w ograniczeniach określonych w rozporządzeniu w sprawie F-gazów na rok 2030 i lata późniejsze.

Typoszereg

Zobacz dostępne modele

Sprawdź

Zdalny nadzór serwisu

Szybka diagnoza i naprawa

Sterownik OTS

Zdalne zarządzanie

Dzięki rewolucyjnemu systemowi sterowania OCHSNER TRONIC SMART obsługa AIR FALCON nie pozostawia wiele do życzenia. OTS umożliwia sterowanie za pomocą aplikacji na smartfona, a także zdalną konserwację za pośrednictwem połączenia internetowego. AIR FALCON, podobnie jak inne pompy ciepła do ogrzewania, jest kompatybilny z inteligentnymi sieciami energetycznymi i może korzystać z samodzielnie wygenerowanej energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej lub elastycznych cen sieciowych od dostawców energii. Nowy AIR FALCON doskonale nadaje się zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia w miesiącach zimowych. Ciepło z budynku jest aktywnie pobierane i wykorzystywane do schładzania pomieszczeń.

AIR-FALCON-212-M1-5
FALCON 212

Wersja M1-5

Pompa ciepła OCHSNER Air Falcon nadaje się do budynków, których obciążenie grzewcze wynosi od 6 do 10 kW. Jest napędzana sprężarką z regulowaną prędkością obrotową i dostarcza ciepło grzewcze oraz ciepłą wodę użytkową o temperaturze do 60°C. Dodatkowo, po odpowiedniej adaptacji, może być wykorzystywana do aktywnego chłodzenia. Jednostka wewnętrzna ma niewielkie wymiary, umożliwiające jej umieszczenie na powierzchni niespełna pół metra kwadratowego. Jednostka zewnętrzna jest wyposażona w pionowy wentylator.

https://www.traditionrolex.com/33
ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Pompy ciepła firmy OCHSNER znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Na podstawie analizy różnych czynników, w tym charakteru budynku, jego konstrukcji i lokalizacji oraz liczby przeprowadzanych w nim cykli ogrzewania i/lub chłodzenia, wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Odpowiednie dobranie systemu grzewczego jest kluczem do jego efektywności. Dowiedz się więcej i odkryj dla siebie nowe możliwości.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości