SERIA NISKOTEMPERATUROWA

Źródła ciepła
dla przemysłu

Urządzenia niskotemperaturowe to wydajny i niezawodny sposób dostarczania energii grzewczej do obiektu przemysłowego. Dzięki dwustopniowej turbosprężarce, łożyskom magnetycznym i napędowi o zmiennej prędkości, przemysłowe pompy ciepła firmy OCHSNER mogą pracować przy częściowych obciążeniach z najwyższą możliwą sprawnością. Niski prąd rozruchowy zapobiega przeciążeniu sieci elektrycznej, a dzięki zintegrowany system tłumienia dźwięku czyni je idealnymi do instalacji nawet w wrażliwych środowiskach.

Wtrysk
OECC

Autorski system chłodzenia

Sterowanie MEGATRONIC

Kompleksowy system zarządzania

Łożysko poduszkowe

Dwustopniowa sprężarka

OCHSNER oferuje najwyższej jakości, niskotemperaturowe pompy ciepła, które zapewniają maksymalną wydajność i niezawodność. Pompy ciepła tej firmy wykorzystują innowacyjną technologię turbosprężarki, która zapewnia bezwibracyjną i bezzużyciową pracę oraz bezolejowy dwustopniowy układ łożysk magnetycznych. Dzięki temu pompy ciepła Ochsner mogą pracować z najwyższym możliwym współczynnikiem wydajności nawet przy częściowym obciążeniu. Ponadto, dzięki zintegrowanemu napędowi z regulacją prędkości obrotowej, możliwe jest dokładne dostosowanie mocy pompy do zapotrzebowania na ciepło. Pompy ciepła Ochsner cechuje również niski poziom hałasu, co umożliwia ich instalację w wrażliwym otoczeniu.

NOWOCZESNA KONSTRUKCJA

Łożysko poduszkowe

Zastosowanie dwustopniowej turbosprężarki z łożyskiem magnetycznym, która cechuje się wysoką trwałością, cichą pracą i bezzużyciową, bezolejową pracą sprawiło, że niskotemperaturowe przemysłowe pompy ciepła firmy OCHSNER uzyskują wysoką efektywność grzewczą. Dodatkowo, kompresor posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, które zapewnia długą żywotność i bezawaryjność urządzenia. Co więcej, konstrukcja kompresora umożliwia łatwy dostęp do wszystkich jego elementów, co ułatwia jego obsługę i konserwację.

Wysoka trwałość kompresora to gwarancja długiej i bezawaryjnej pracy pompy ciepła, a łożysko magnetyczne, podobnie jak w zastosowaniach kolejowych w kraju kwitnącej wiśni, zapewnia pracę elementów praktycznie pozbawioną tarcia i wibracji.

ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Pompy ciepła firmy OCHSNER znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Na podstawie analizy różnych czynników, w tym charakteru budynku, jego konstrukcji i lokalizacji oraz liczby przeprowadzanych w nim cykli ogrzewania i/lub chłodzenia, wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Odpowiednie dobranie systemu grzewczego jest kluczem do jego efektywności. Dowiedz się więcej i odkryj dla siebie nowe możliwości.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości