POZNAJ SERIĘ EUROPA

Pojemne
zasobniki CWU

Zasobniki serii Europa są idealnym uzupełnieniem każdego systemu grzewczego. Oprócz wydajnego i przyjaznego dla środowiska ogrzewania CWU oferują one wiele dodatkowych korzyści jak np. chłodzenie lub wentylacja spiżarni/magazynów i wiele innych.

Typoszereg

Zobacz dostępne modele

Sprawdź

Szeroki zakres pojemności

Nawet do 375 litrów

Dostępna wersja kompaktowa

Poznaj Europa mini

Sprawdź

Ze względu na swoją zasadę działania i wysoką efektywność, zbiorniki Europa nadają się zarówno do nowego, jak i modernizowanego budownictwa jednorodzinnego i dwurodzinnego. Oddzielenie instalacji grzewczej od podgrzewu CWU w ramach oszczędności energii można osiągnąć szybko i prosto. Pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej są również opłacalną inwestycją, która zwróci się w dłuższej perspektywie, jeżeli chcą Państwo zastąpić swój stary, elektrycznie ogrzewany, wolnostojący zbiornik ciepłej wody użytkowej.

Europa-300L
SERIA EUROPA

Wersja 250DK

Wbudowany zasobnik CWU kompaktowej pompy ciepła do ciepłej wody odznacza się pojemnością 250 l i w praktyce zapewnia do 288 l wody, czyli ilość wystarczającą dla 4-osobowego gospodarstwa domowego. Za pośrednictwem wężownicy można dodatkowo podłączyć kolektory solarne lub kocioł grzewczy. Gotowe do podłączenia urządzenie jest szybkie w montażu i mieści się na powierzchni pół metra kwadratowego.

SERIA EUROPA

Wersja 300L

Wbudowany zasobnik CWU kompaktowej pompy ciepła do ciepłej wody odznacza się pojemnością 300 l i w praktyce zapewnia do 370 l wody, czyli ilość wystarczającą dla 5-osobowego gospodarstwa domowego. Gotowe do podłączenia urządzenie jest szybkie w montażu i mieści się na powierzchni pół metra kwadratowego.

Europa-250DK-DK
6d1696bee7835dd96f75f90fc20b01bf-ochsner-europa-333-genius-1171059
SERIA EUROPA

Wersja 333 Genius

Wbudowany zasobnik CWU kompaktowej pompy ciepła do ciepłej wody odznacza się pojemnością 300 l i w praktyce zapewnia do 375 l wody, czyli ilość wystarczającą dla 5-osobowego gospodarstwa domowego. Za pośrednictwem wężownicy można dodatkowo podłączyć kolektory solarne lub kocioł grzewczy. Integracja z systemem sterowania budynku lub systemem Smarthome jest możliwa przy użyciu magistrali Modbus. Możliwość optymalnego i bezstopniowego wykorzystania prądu wytwarzanego we własnej instalacji PV. Gotowe do podłączenia urządzenie jest szybkie w montażu i mieści się na powierzchni pół metra kwadratowego.

SERIA EUROPA

Wersja mini

Urządzenie split wytwarza ciepłą wodę o temperaturze do 60°C i zasila nią zewnętrzny zasobnik o pojemności do 500 l, który jest wystarczający dla 5-osobowego gospodarstwa domowego. Gotowe do podłączenia i kompaktowe urządzenie jest szybkie w montażu. Bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z istniejącymi instalacjami pelletowymi, solarnymi lub kotłowymi. Model dostępny jest także w pakiecie z zasobnikiem 300 lub 500 l.

OCH-EUROPA-MINI-IWP-IWPL-1
ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Zaufaj doświadczonym specjalistom i znajdź inne produkty dostosowane do Twoich potrzeb w naszym katalogu branżowym. Wybierz kategorię odpowiednią dla Ciebie, bądź skorzystaj z innych rozwiązań takich jak klimatyzacja, wentylacja, kotły lub bufory i podgrzewacze.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości