SERIA BARDZO WYSOKOTEMPERATUROWA

Siła grzewcza
jakiej nie znałeś

Bardzo wysokotemperaturowa pompy ciepła firmy OCHSNER posiadają wysokowydajne półhermetyczne kompaktowe sprężarki śrubowe, które charakteryzują się niskim poziomem wibracji i pracą bez nadmiernego zużycia. Pompa ciepła posiada dwuwałową maszynę wyporową z asymetrycznymi profilami o wysokiej wydajności, która zapewnia efektywne ogrzewanie i chłodzenie budynków. Mechaniczne odciążenie rozruchu odbywa się poprzez wyrównanie ciśnienia przy włączeniu sprężarki. 

Wtrysk
OECC

Autorski system chłodzenia

Sterowanie MEGATRONIC

Kompleksowy system zarządzania

Łożysko poduszkowe

Dwustopniowa sprężarka

Zastosowanie w parowniku i skraplaczu wymienników ciepła z rur pełnych, zapewnia maksymalną trwałość i niezawodność działania. Wysokowydajny system chłodzenia obiegu wewnętrznego zapewnia optymalną wydajność pracy pompy ciepła. W zależności od temperatury źródła ciepła i radiatora może być stosowany jedno lub dwustopniowy obieg chłodzenia. Sterowanie odbywa się za pomocą suwaka lub bezstopniowo. Efektywne smarowanie wymuszone gwarantuje wieloletnie użytkowanie i bezobsługową pracę. 

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA WTRYSKU

Poznaj OECC

Elektroniczna technologia wtrysku OECC jest nowoczesnym systemem sterowania sprężarkami, który zapewnia precyzyjne sterowanie przegrzaniem i najwyższe wartości wydajności. System ten działa w trybie ciągłym i jest stale monitorowany przez sprężarkę, dzięki czemu jest on bardzo bezpieczny w użytkowaniu. Co więcej, każde urządzenie wtryskowe jest oddzielnie dostosowane do parownika i ekonomizera, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie optymalnych rezultatów pracy. Przy tak wysokim poziomie bezpieczeństwa i wydajności, jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy poszukują nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań.

ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Pompy ciepła firmy OCHSNER znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Na podstawie analizy różnych czynników, w tym charakteru budynku, jego konstrukcji i lokalizacji oraz liczby przeprowadzanych w nim cykli ogrzewania i/lub chłodzenia, wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Odpowiednie dobranie systemu grzewczego jest kluczem do jego efektywności. Dowiedz się więcej i odkryj dla siebie nowe możliwości.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości