SERIA WYSOKOTEMPERATUROWA

Ciepło dla
dużych graczy

Wysokotemperaturowe pompy ciepła OCHSNER to gwarancja wydajnej i bezobsługowej pracy. Sterowanie odbywa się za pomocą suwaka 50 %, 75 %, 100 % lub bezstopniowo, dzięki czemu jest ono bardzo proste i intuicyjne. Pompy ciepła OCHSNER to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość, niezawodność i bezawaryjność. Dodatkowo efektywne smarowanie wymuszone gwarantuje wieloletnie, ciągłe użytkowanie. Wyrównywanie ciśnienia przy włączeniu sprężarki zapewnia mechaniczne odciążenie rozruchu i dodatkowo wpływa na długą żywotność pompy ciepła.

Wtrysk
OECC

Autorski system chłodzenia

Sterowanie MEGATRONIC

Kompleksowy system zarządzania

Łożysko poduszkowe

Dwustopniowa sprężarka

Wysokotemperaturowe pompy ciepła firmy OCHSNER są stosowane w przemyśle ze względu na ich wysoką wydajność. Są one wyposażone w kompaktowe sprężarki śrubowe, które są wydajne i nie ulegają zużyciu. Pompy ciepła tego typu mają sterowanie za pomocą suwaka lub bezstopniowo. Efektywne smarowanie zapewnia im wieloletnią, ciągłą pracę, a także bezobsługową eksploatację. Co więcej, pompy ciepła są wyposażone w mechanizm odciążający rozruch, który zapewnia im ciągły i bezproblemowy start. Dodatkowko, mają one wysoką wydajność, co pozwala na ich długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.

pompycieplacompl_przemyslowe_wysokotemperaturowe_kompaktowe
ADAPTACJA DO KAŻDYCH WARUNKOW

Linia kompaktowa

Wysokotemperaturowe kompaktowe przemysłowe pompy ciepła to wysokowydajny system, który posiada zaawansowane sterowanie mikroprocesorowe MEGATRONIC. Dzięki temu urządzeniu można wprowadzać ustawione wartości systemu, które są wizualizowane na 10-calowym panelu dotykowym.

Pompy te zajmu mało miejsca i są bardzo efektywna energetycznie. System jest kontrolowany i monitorowany w czasie rzeczywistym, a wszelkie alarmy są wyświetlane wizualnie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują wydajnego i efektywnego urządzenia do ogrzewania i chłodzenia.

ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Pompy ciepła firmy OCHSNER znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Na podstawie analizy różnych czynników, w tym charakteru budynku, jego konstrukcji i lokalizacji oraz liczby przeprowadzanych w nim cykli ogrzewania i/lub chłodzenia, wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Odpowiednie dobranie systemu grzewczego jest kluczem do jego efektywności. Dowiedz się więcej i odkryj dla siebie nowe możliwości.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości