Nasze realizacje

Nasze doświadczenie w zakresie inżynierii pozwala nam tworzyc rozwiązania poprawiające jakość energii w budynkach indywidualnych, publicznych, komercyjnych i przemysłowych w całej Polsce, tworząc trwałą wartość i wprowadzając zmiany dla użytkowników, funkcjonowania budynku i wpływu na środowisko. Dzięki współpracy z naszymi partnerami biznesowymi i technologicznymi, oferujemy unikalny wgląd w potrzeby naszych klientów, co zapewnia spójne, skuteczne rezultaty, które zmniejszają wydatki i poprawiają ślad węglowy.

Od pierwszego zapytania do zakończenia projektu, nasze zespoły sprzedaży, techniczne i zarządzania projektami koncentrują się na realizacji projektów HVAC, które zapewniają lepsze powietrze w środowisku zabudowanym. Proces ten rozpoczyna się od wstępnej konsultacji w celu zrozumienia wymagań klienta, po czym nasz zespół ds. szacowania technicznego przeprowadza dogłębną analizę istniejącego wyposażenia, aby przedstawić dostosowane do potrzeb propozycje.

NASZE REALIZACJE

Pompy ciepła

Zielona energia to nie chwilowa moda, która została wykreowana w agencjach reklamowych. To odpowiedzialna decyzja, od której zależy nasza wspólna przyszłość. Urządzenia naszego partnera OSCHNER wykorzystują energię pochodzącej ze środowiska naturalnego w celu przeciwdziałania zmianom klimatycznym i przyszłym globalnym problemom energetycznym. Celem jest aktywne wspieranie procesu odchodzenia od paliw kopalnych poprzez projektowanie każdego generatora ciepła lub systemu grzewczego w taki sposób, aby spełniał normy środowiskowe.

NASZE REALIZACJE

Kotły grzewcze

Poznaj nasze kreatywne możliwości instalacji i wyboru kotłów gazowych i olejowych. Zachwyć się ich pięknym wyglądem, spokojną pracą i skromnymi, kompaktowymi wymiarami. Instalując jedno urządzenie gazowe, można zapewnić szybkie i efektywne ogrzewanie wody oraz ogrzewanie nieruchomości! Układ kotłów gazowych pozwala również na dalszą rozbudowę.

https://www.traditionrolex.com/31
NASZE REALIZACJE

Wentylacja i klimatyzacja

Czyste i zdrowe powietrze to podstawa dobrego samopoczucia. Dlatego niezwykle ważna jest wentylacja, która zapewnia optymalną temperaturę oraz odpowiednią wilgotność powietrza. Wentylacja przeciwdziała gromadzeniu się zanieczyszczeń, dymu i spalin, a także kondensacji pary wodnej. Sprawia, że powietrze w pomieszczeniu jest świeże i wolne od alergenów.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości