SERIA ŚREDNIOTEMPERATUROWA

Rozwiązania
dużej mocy

Ochsner to najwyższa jakość wśród średniotemperaturowych pomp ciepła. Dzięki stosowaniu wysokowydajnych półhermetycznych kompaktowych sprężarek śrubowych, pompy ciepła Ochsner charakteryzują się niskim poziomem wibracji i nie ulegają zużyciu. Pompy ciepła Ochsner to gwarancja wysokiej wydajności i bezproblemowej pracy. Co więcej, ich sterowanie odbywa się za pomocą suwaka 50 %, 75 %, 100 % lub bezstopniowo, a mechaniczne odciążenie rozruchu jest zapewnione przez wyrównanie ciśnienia przy włączeniu sprężarki.

Wtrysk
OECC

Autorski system chłodzenia

Sterowanie MEGATRONIC

Kompleksowy system zarządzania

Łożysko poduszkowe

Dwustopniowa sprężarka

Średniotemperaturowe pompy ciepłą firmy OCHSNER są wykonane z wysokiej jakości materiałów i komponentów, które zapewniają wysoką wydajność i trwałość. Są łatwe w instalacji i obsłudze, a ich eksploatacja jest niezwykle ekonomiczna. Charakteryzują się niskim poziomem wibracji i hałasu, dzięki czemu są wyjątkowo ciche i komfortowe w użytkowaniu, a także bezpieczne dla środowiska. Dodatkowo, posiadają sterowanie elektroniczne, które umożliwia ustawienie optymalnego trybu pracy urządzenia.

CENTRALNE STEROWANIE

Poznaj MEGATRONIC

Megatronic to nowoczesne, sterowane mikroprocesorowo urządzenie do zarządzania instalacjami grzewczymi i chłodniczymi. Jest wyposażony w 10-calowy panel dotykowy, dzięki któremu użytkownicy mogą wprowadzać wartości zadane do systemu, a także monitorować i kontrolować rzeczywiste parametry pracy. Wizualizacja systemu odbywa się za pomocą schematu hydraulicznego zawierającego wskaźnik stanu. W menu podręcznym wyświetlane są stany robocze/punkty danych elementów systemu, takich jak sprężarka. Wszystkie mierzone wartości są rejestrowane, monitorowane i kontrolowane w sposób ciągły i w czasie rzeczywistym. Zintegrowane są interfejsy do zdalnej konserwacji. Wszelkie alarmy są wyświetlane wizualnie.

Ponadto, Megatronic wykorzystuje technologię SmartGrid do optymalizacji wykorzystania okresów niskich stawek i magazynowania ciepła. Sterowanie peryferyjne umożliwia sterowanie pompami obiegowymi i zaworami, a także okablowaniem do ogrzewania, aktywnego i pasywnego chłodzenia lub zarządzania buforami. Dzięki temu urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem do zarządzania instalacjami grzewczymi i chłodniczymi o dużej wydajności.

ODKRYJ WIĘCEJ

Produkty powiązane

Pompy ciepła firmy OCHSNER znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Na podstawie analizy różnych czynników, w tym charakteru budynku, jego konstrukcji i lokalizacji oraz liczby przeprowadzanych w nim cykli ogrzewania i/lub chłodzenia, wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Odpowiednie dobranie systemu grzewczego jest kluczem do jego efektywności. Dowiedz się więcej i odkryj dla siebie nowe możliwości.

Nie warto zwlekać

Odkryj swoje możliwości